Services
Brochures

Tekne Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri

Marinsis, tekne yangın güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir teknolojilerini istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre ederek tesis etmektedir.

Yangın algılama, alarm sistemleri ve söndürme sistemlerinde her türlü yapı, teknelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine  haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir deniz aracına ve canlılara verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Hangi Markalara Destek Veriyorsunuz?

B&G, Fruno, Lowrance, Simrad, Airmar, Intellian, C-MAP, Raytheon Anschütz, Hatteland Display, Actisense, Flir gibi seyir takip sistemlerine destek veriyoruz.

Hangi marinalara destek veriyorsunuz?
Ege Bölgesi Marinalar Aganlar Marina-Yat Çekek Yeri Albatros Marina Club Marina Göcek D-Marin Didim D-Marin Göcek D-Marin Turgutreis Ecesaray Marina Ege Yat Gökova Ören Marina IC Çeşme Marina Levent Marina Marintürk Göcek Exclusive Marintürk Göcek Village Port Marmaris Adaköy Marina Marmaris Yat Marina Martı Marina Milta Bodrum Marina My Marina Yatch Club Netsel Marmaris Marina Port Alaçatı Marina Port Iasos Marina Setur Altınyunus Marina Setur Ayvalık Marina Setur Kuşadası Marina Skopea Marina Teos Marina Yalıkavak Marina
Hangi Deniz Araçlarına Destek Veriyorsunuz?
Motoryat Yelkenli Katamaran Sürat Teknesi Bot Sandal Gezi Teknesi Gulet Balıkçı Teknesi Yolcu Gemisi Yük Gemisi Tanker
%