Services
Brochures

Akıllı Yat ve Otomasyon Sistemleri

 

Akıllı Yat Çözümleri Marin Uygulamaları

Akıllı Evlerde kontrol edebildiğimiz pek çok şeyi ve daha fazlasını artık Akıllı Yat olarak mega yat ve teknelerinizde de yapabilirsiniz.Şimdi, size özel bir deneyim olarak su üstünde konfor, lüks ve eğlenceyi yaşatan otomasyon sistemimizin özelliklerini sıralayalım. Gerisi sizi hayal gücünüze kalmış!

Aydınlatma ve İklim Kontrolü
Siz lüks akıllı yatınıza gitmeden önce aktif olan ışıklar çalışmaya başlayan ısıtma sistemi sayesinde enerjiden tasarruf sağlanır. Yatın dış ışıklarını otomatik kontrol ile mürettebatınızın güvenliği sağlanır. Kabinlerin iç sıcaklığı termostat ile sağlanır. TV veya dokunmatik panellere GPS ve navigasyon bilgilerini aktarıp, varış noktasına kalan mesafeyi ve koordinatlarını hem kendiniz hem de yatınızda ağırladığınız misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.

Işıklar günün belirli zamanlarına göre otomatik olarak açılabilir, kapatılabilir ve kısılabilir. Panjurlar havanın durumuna veya güneşin doğup batmasına göre otomatik olarak açılıp kapanarak kabin içine en uygun gün ışığı sağlanır. Farklı kaynaklardaki ses ve görüntü arşivleri, tek bir ortamdan yönetilebilir ve yatın istenen bir odasında oynatılabilir.

 

control4

SİZ DÜŞLEYİN BİZ PLANLAYALIM

%