Services
Brochures

Ses Sistemleri


Teknenizin içerisinde müzik, DVD, film keyfi yapmak için oluşturulan teknolojik sistemlerdir. Yat mavi yolculukta olsa bile sistem üzerinden takip yapılarak uzaktan kumanda ile sorunlar çözülebilir.  Marinsis ses sistemleri ayrıcalıklı kullanım avantajı sağlar. Özellikle yat ses sistemi ile tüm müzik ve çekimlerin video kayıtları tutulabilmektedir.

Doğal sese her zaman daha da yaklaşmak mümkün. Denizdetüm iç ve dış alanlar için yüksek performanslı ses ve müzik sistemleri. Mütevazı arka plan müziğinden referans top end sistemlere kadar aradığınız ses kalitesi ve doğallığı sunuyoruz.

Analog ve dijital müzik çözümleri konusundaki geniş profesyonel deneyimimizi sizinle paylaşıyoruz. Uygun bileşenlerin seçimi, sistem optimizasyonu ve yükseltme seçenekleri ile idealinizdeki ses kalitesi ve doğallığa ulaşıp ötesine geçmeniz için yardıma hazırız.

yat tekne ses sistemleri

MARİN SES SİSTEMLERİ MARİNSİSTE...

Ses Sistemleri Hakkında

Hangi Marka Ses Sistemlerinin Satışını Yapıyorsunuz?

JL Audio, Rackford&Fostgate, Sony, Pioneer, Eastmarine, Fusion, Bose, Kef, Focal, Denon, Heos, Sonos, Sonance gibi birçok markanın ses sistemleri satışı ve montajını yapmaktayız.

%