Telefon

+ 90 252 316 16 06

Eposta

info@marinsis.com

Adres

Eskiçeşme Mah. Turgutreis Cad. No:239/F1
Bodrum / Muğla

Services
Brochures

Data ve İnternet Sistemleri

LTE ve Kablosuz İnternet Çözümleri
Yatlarda ve Gemilerde İnternet bağlantısına olan talep son birkaç yılda istikrarlı bir şekilde artmıştır. Çevrimiçi olmak, bağlantı esnekliği, güvenilirlik ve aynı zamanda bol miktarda bant genişliği sağlayabilen maliyet yönetimi ile uygun maliyetli bir çözüm bulmak kolay değildir. Marinsis BilCELL uygulama tecrübesi ile amaca hizmet eden hücresel yönlendiriciler kullanarak Yat ve gemilerde yüksek bant genişliği ile güçlü internet bağlantılarını hizmetinize sunmak için alanında en iyi olan tedarikçileri ile hizmet veriyor.Bunu nasıl yaptığımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tekne Yat Gemi için LTE sistemler. Tekne Yat Gemi WiFi sistemler, Tekne Yat Gemi için Uydu sistemleri, Tekne Yat Gemi SDWAN Sistemler, Tekne Yat Gemi İnternet Sistemleri.

  • LTE GSM Router Modem Çözümleri
  • WiFi Kablosuz Network Çözümleri
  • SD WAN Çözümleri
  • Kablosuz Anten Çözümleri
Hangi Markalara Destek Veriyorsunuz?

B&G, Fruno, Lowrance, Simrad, Airmar, Intellian, C-MAP, Raytheon Anschütz, Hatteland Display, Actisense, Flir gibi seyir takip sistemlerine destek veriyoruz.

Hangi marinalara destek veriyorsunuz?
Ege Bölgesi Marinalar Aganlar Marina-Yat Çekek Yeri Albatros Marina Club Marina Göcek D-Marin Didim D-Marin Göcek D-Marin Turgutreis Ecesaray Marina Ege Yat Gökova Ören Marina IC Çeşme Marina Levent Marina Marintürk Göcek Exclusive Marintürk Göcek Village Port Marmaris Adaköy Marina Marmaris Yat Marina Martı Marina Milta Bodrum Marina My Marina Yatch Club Netsel Marmaris Marina Port Alaçatı Marina Port Iasos Marina Setur Altınyunus Marina Setur Ayvalık Marina Setur Kuşadası Marina Skopea Marina Teos Marina Yalıkavak Marina
Hangi Deniz Araçlarına Destek Veriyorsunuz?
Motoryat Yelkenli Katamaran Sürat Teknesi Bot Sandal Gezi Teknesi Gulet Balıkçı Teknesi Yolcu Gemisi Yük Gemisi Tanker
Kablosuz İnternet Sistemleri

Teknenizin Tüm Bölümlerinde Kesintisiz Wifi Sinyal Kalitesi yaşayın.

4G-5G Sinyal Arttırıcılar

Deniz üzerinde düşük GSM ve 4G sinyalini arttıran çözümler Marinsis'te.