Services
Brochures

Elektronik Sistemler

Digital Anahtarlama Sistemi, ev otomasyon sistemlerinin gücünü ve rahatlığını teknenize getiriyor. Dijital anahtarlama, teknenizde bulunan tüm elektrik/elektronik sistemlerini (aydınlatma, klima ve havalandırma, navigasyon ışıkları, eğlence sistemleri, güvenlik sistemleri vb.) Elektronik  ekranınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletiniz üzerinden kontrol etmenize olanak sağlıyor.
Bu dijital anahtarlama, standart mekanik devrelerin ve anahtarların yerine dijital güç dağılımı teknolojisi kullanmaktadır. Sistem kullanıcı dostu arayüzü, güvenilirliği, basit kullanımı ve kolay ve hesaplı kurulumu ile de dikkat çekmektedir.

Her tür devre ya da monitör için kontrol butonu.

Tamamen kişiselleştirilebilir ekran. Kontroller istenilen sırada sürüklenip bırakılabilir.
Ekranlar tekne resimleri yüklenerek kişiselleştirilebilir.

Neler Kontrol edilebilir?
Sintine pompaları, Aküler, Motor yağı, Navigasyon ışıkları, Klakson, Platformlar, Irgat, Alarmlar, Bow Thruster, Klima, Aydınlatma, Kamera, CCTV, Saatler, Göstergeler, Kapılar, Pompalar, Kıyı elektriği, Elektrikli hatchler, Motor arayüzü, Fanlar, Radar, Spot ışıkları, Sis düdüğü, Tatlı su pompası, Yakıt pompası, Isıtmalı Camlar, Karina Işıkları

Dijital Anahtarlama: Zarif Sadelik
Karmaşık ve pahalı sigorta panelleri yerine , Bu dijital anahtarlama sistemi sağlam ve kompakt Dijital Devre kontrol modülleri kullanır. Her Dijital Devre Kontrol modülü Kontrol edilen devrenin kullanım amacına uygun  16 devre bağlantısı sağlamaktadır.
Her Dijital Devre Kontrol modülü teknenin mevcut network ağına bağlanarak Digital ekranlar ile iletişime geçer. Bu esnek network mimarisi sayesinde Dijital Devre Kontrol modülü, kontrol edilecek cihazın yakınına monte edilebilir olması sistemde kullanılan kablolarda azalma sağlar.
Bu tekne yapımcılarına ve sahiplerine montajı ve sorun gidermesi oldukça kolay sistemler kurmalarını sağlar. Hesaplı bir sistem olması, kurulumunda az zaman harcanması ve kablo miktarının azalması ile kendini gösterir.
Kablolu kontrollerin yanında ,  Dijital Anahtarlama sistemi kablosuz enerji üretebilen anahtar ve sensörleri de destekler. Kabloların yükünden tamamen arındırılmış kablosuz bağlantılar teknenize yeni bir özgürlük ve esneklik getirmekte.
Marinsis  serisi çok fonksiyonlu ekranlarınız ile çevrenizi ve teknenizdeki sistemleri kontrol edin.

 

Mobil Aletler
Control ve diğer aplikasyonlar ile sisteminizin kontrolünü tablet ya da akıllı telefonunuz ile sağlayın. 
Sizde bu sistemi teknenize kurdurmak isterseniz bizimle irtibata geçin. Size en uygun çözüm için Marinsis uzman teknik ekibi  size ulaşsın.

Hangi Markalara Destek Veriyorsunuz?

B&G, Fruno, Lowrance, Simrad, Airmar, Intellian, C-MAP, Raytheon Anschütz, Hatteland Display, Actisense, Flir gibi seyir takip sistemlerine destek veriyoruz.

Hangi marinalara destek veriyorsunuz?
Ege Bölgesi Marinalar Aganlar Marina-Yat Çekek Yeri Albatros Marina Club Marina Göcek D-Marin Didim D-Marin Göcek D-Marin Turgutreis Ecesaray Marina Ege Yat Gökova Ören Marina IC Çeşme Marina Levent Marina Marintürk Göcek Exclusive Marintürk Göcek Village Port Marmaris Adaköy Marina Marmaris Yat Marina Martı Marina Milta Bodrum Marina My Marina Yatch Club Netsel Marmaris Marina Port Alaçatı Marina Port Iasos Marina Setur Altınyunus Marina Setur Ayvalık Marina Setur Kuşadası Marina Skopea Marina Teos Marina Yalıkavak Marina
Hangi Deniz Araçlarına Destek Veriyorsunuz?
Motoryat Yelkenli Katamaran Sürat Teknesi Bot Sandal Gezi Teknesi Gulet Balıkçı Teknesi Yolcu Gemisi Yük Gemisi Tanker
%